Randevu Oluşturun! Randevu talep edebilirsiniz, 24 saat içinde onaylanacaktır.

Anasayfa

Modern Diş Teknolojileri

İstanbul Ark Dental Clinic Diş beyazlatma

Diş Hekiminiz ile kendinizi iyi hissettirecek gülüş tasarımları; Diş hekimliği, son yıllarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok yeniliğe sahne olmuştur. Bu yenilikler uğrunda hizmet veren diş hekimi daha etkin iş çıkarmayı başarmıştır.

Diş Hekiminin kullandığı bazı cihazlar;

Röntgen: Dijital röntgen cihazları, geleneksel röntgenlere göre daha az radyasyon yayar ve daha net görüntüler sunar.
Panoramik Röntgen: Tüm çenenin tek bir filmde görüntülenmesini sağlar.
3D Tomografi (BT): Dişlerin ve çenenin üç boyutlu görüntüsünü elde ederek, daha detaylı bilgi sahibi olmayı sağlar. Bu sayede implant tedavilerinde ve karmaşık diş çekimlerinde diş hekiminin daha hassas planlama yapmasına imkan verir.

Diğer Gelişmiş Teknolojiler:

Robotik Diş Hekimliği: Daha hassas ve kontrollü cerrahi prosedürler sağlar.
Sanal Gerçeklik: Hastalara daha sakin ve konforlu bir tedavi deneyimi sunmak için kullanılır.
Yapay Zeka: Teşhis ve tedavi planlamasına yardımcı olmak için kullanılır.

Siz Sadece Koltuğa Yaslanın. Diş Hekimlerimiz ile ağrısız ve acısız implant tedavisi. İşte bu kadar kolay!

Profesyonel ve deneyimli diş hekimlerimiz tarafından yapılan implant tedavisi, hastalarımız için konforlu ve ağrısız bir deneyim sunar.

Muayene

İmplant Diş Tedavisi

İmplant; dental implant çeşitli nedenlerle kaybedilen ya da çekilmesi gereken dişlerin fonksiyon ve estetiğini sağlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen doğal bir diş gibi görünen titanyumdan yapılan

Diş Tsşı

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma işlemi

Estetik Diş Hekimi

Estetik Diş Hekimi

Estetik diş tedavisi, dişlerinizi güzelleştirirken aynı zamanda sağlık açısından da faydalıdır. Dişlerinizdeki estetik problemleri çözerek kendinize olan güveninizi artırabilirsiniz.

Diş Bakımı

Ortodonti Tedavisi

Ortodonti tedavisi, dişleri ve çeneyi doğru bir şekilde hizalamak için kullanılan bir tedavi yöntemidir. Bu tedavi genellikle dişlerin düzensiz hizalanması, çene konumu bozuklukları, gelişimsel bozukluklar gibi durumlar için uygulanır.

Cocuk-dis-hekimligi

Endodonti Tedavisi

Endodonti (Kanal Tedavisi); köklendirme, diş posasının (sinir) çıkarılmasını ve daha sonra pulpa boşluğunun inen bir malzeme ile doldurulup kapatılmasını içeren diş tedavisidir.

disci

Periodontoloji Tedavisi

Periodontoloji; dişeti hastalıklarıyla ilgilenen bilim dalına periodontoloji denir. Periodontoloji ile dişeti
hastalığı teşhis edilip, uygun tedavi protokolü belirlenip, tedavi yapılıp kaybedilen sağlığın

dis-tedavileri-800x533-2

Protez Diş Yapımı

Protez Diş; diş kaybı sonucunda, uygulanan protez tedavilerinde hasta tekrardan özgüvenine kavuşur ve sosyal hayatı etkilenmez. Temiz ve sağlıklı bir ağız yanı sıra dişin çiğneme fonksiyonu da gerçekleşir.

Pediodontoloji

Pedodonti Tedavisi

Pedodonti Tedavisi,

Gaziosmanpaşa Kliniğimizdeki Diş Doktorlarımızdan Bazıları

Diş Tsşı

Kredi Kartı İle Diş Tedavisi

Ark Dental Clinic, çocuklardan yaşlılara kadar tüm yaş gruplarına geniş kapsamlı diş hekimliği hizmetleri sunmaktadır. Yardıma hazır olabildiğimiz için mutluyuz.

İstanbul diş tedavi fiyatları? Daha fazla bilgi için +90 552 459 97 91

En Son Diş Haberleri

Dişim Neden Ağrıyor?

Dişim Neden Ağrıyor? Dişim Neden Ağrıyor?

Beşyüzevler Diş Kliniği

Beşyüzevler Diş Kliniği Beşyüzevler Diş Kliniği;

Sağlıklı Dişler İçin Bazı İpuçları

Sağlıklı Dişler İçin Bazı İpuçları Sağlıklı Dişler için bazı ipuçları. Yapılması gereken bakımlarının doğru şekilde uygulanması. Altı ayda bir diş hekimlerine muayene olmak oldukça yararlı olacaktır. Ülkemizde maalesef bu duruma önem verilmediği görülmektedir. Bu nedenden dolayı sağlıklı dişlerin öneminin, bilincinin insanlara kazandırılması gerekmektedir. Sağlıklı dişlere kavuşmak zor değil. Sadece doğru yöntemleri uygulamak gerekiyor. Dişler İçin Bazı İpuçları ve Öneriler Nelerdir? Ağız Bakımınızı Önemseyin! Elbette ki öncelikli olarak ağız bakımınızı aksatmamanız ve temizliğine özen göstermeniz gerekmektedir. Günlük düzenli olarak yemeklerden sonra dişlerinizi fırçalamayı unutmayınız. Yemek sonrası diş ipi ve ağız gargarası kullanmakta oldukça faydalı olacaktır. Akşamları da diş fırçalama işlemini asla ihmal etmeyiniz. Dişlerinizi Koruyun Sert ve kalın kabuklu yiyecekleri dişlerinizle kırmaya çalıştığınızda dişlerinize hassasiyet verebilir. Bu nedenle sert yiyeceklerin dişlerinizi kırma ve hasar verme oranı yüksektir. Bu tür kabuklu yiyecekleri (fındık, ceviz, fıstık gibi) asla dişlerinizle kırmaya çalışmayınız. Mutlaka uygun aletleri ile kırmaya özen gösteriniz. Şeker Dişlere Zarar Verir mi? Şekerli gıdalar aşırı tüketildiği takdirde çürümelere yol açabilir. Olabildiğince az miktarda tüketmemeye çalışınız. Zararlı gıdalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Gün içerisinde şekerli gıda alımı yaptıysanız mutlaka dişlerinizi fırçalayınız. Çünkü kalıntılar diş yüzeyine yapışarak çürük oluşumunu başlatabilir. Beslenme ve Diş Sağlığı Elbette beslenme de diğer konular kadar önem arz ediyor. Dengeli beslenmeyi ihmal etmeyin. Çünkü dengeli beslenmek vücudun mineral ve vitamin ihtiyacını karşılamaktadır. Bu da dişleri güçlendirmektedir. Yetersiz vitamin alımı dişlerinizi güçsüzleştirebilir. Dengeli beslenmek sadece dişlerinize sağlıklı bir görünüm vermekle kalmaz aynı zamanda vücudunuzun direncini arttırır. Düzenli Diş Bakımı Yukarıda belirttiğimiz konuların yanı sıra düzenli diş hekimine gitmek gerekir. Hekiminiz sağlıklı dişlere sahip olmanız için sizlere yardımcı olacaktır. Hekim muayeneleri dişlerin tanı ve erken teşhisinde ana dişinizi kaybetmemenizi sağlayacak ve bunun devamında tedavisi de oldukça etkili olacaktır. Doğru Macun ve Fırça Seçimi Diş sağlığına dikkat ederken atlamamanız gereken bir diğer nokta diş fırçalarınızın diş yapınıza uymasıdır. Orta sertlikte olması uygun olacaktır. Uzun süreli diş fırça kullanımından kaçınmalısınız. 3 ayda bir değiştirmek sağlıklı olacaktır. 3 aydan daha kısa sürede diş fırçaları hasar görüyorsa diş fırçalama tekniğinde hata düzeyi olabilir. Diş macununu fazla kullanmak dişlere zarar verebilir. Bir defa için küçük oranda macun koymak yeterli olacaktır.

Randevu Alın!

Sorununuzu bize bildirin, randevu alın ve alanında uzman kişilerden en iyi tavsiyeyi alın.

Şimdi Arayın!

0552 4599791

Online tavsiye almak için bizi arayın. Sizlere özel bir program ayıralım.

Gaziosmanpaşa / Beşyüzevler Diş Kliniği

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare